Medikana - diagnostikos ir gydymo centras

Tyrimų programos

Tyrimų programos

Pirminė profilaktikos programa moterims

Programą sudaro 15 tyrimų.

Tai patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, skydliaukės veikla.

Kaina: 19 Eur

Pirminė profilaktikos programa vyrams

Programą sudaro 14 tyrimų.

Tai patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, prostatos vėžio žymuo.

Kaina: 17 Eur

     

Ištyrimo programa moterims

Programą sudaro 25 tyrimai.

Optimali ištyrimo programa moterims. Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų.Ištiriama kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D.

Kaina: 37 Eur

Išplėstinė ištyrimo programa moterims

Programą sudaro 32 tyrimai.

Tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta toms, kurios nori išsitirti „visą organizmą“. Ištiriama kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D, tyrimai skirti įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžio žymenys.

Kaina: 86 Eur

     

Ištyrimo programa vyrams

Programą sudaro 24 tyrimai.

Optimali ištyrimo programa vyrams. Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų.Ištiriama kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D.

Kaina: 34 Eur

Išplėstinė ištyrimo programa vyrams

Programą sudaro 30 tyrimų.

Tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta tiems, kurie nori išsitirti „visą organizmą“. Ištiriama kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D, tyrimai skirti įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžio žymenys.

Kaina: 75 Eur

     

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į registratūrą arba tel.(8-46) 41 05 86

     


S.Daukanto g. 22,
LT-92135, Klaipėda

Bendras,
8-46-410586

Vaistinė,
8-46-411809